iranlandsea logo

معرفی شرکت بر و بحر ايران (خدمات کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی)

شرکت بر و بحر ايران در سال 1372 به ثبت رسید و در سال 1374 پروانه فعالیت خود را از سازمان بنادر و دریانوردی اخذ نمود . از آن سال به فعالیت در زمینه نمايندگی کشتیرانی اشتغال دارد. همچنین از سال 1381 موفق به اخذ پروانه فعالیت در حمل و نقل بین المللی کالا از سازمان راهداری و پایانه های کشوری شد.

در ادامه در سال 1383 نمایندگي انحصاری شرکت کشتیرانی وان های (Wan Hai) “دوازدهمین شرکت کشتیرانی بزرگ دنیا ” در بنادر ایران را با موفقیت کسب نمود و به فعالیت خود تا کنون ادامه داده است . اين شرکت در طول ساليان گذشته، همـواره سهم قابل توجـهي در صنعت حمـل و نقـل دريايي کشور و تجارت مـلی را بعهده داشته است.

آمار عملکرد کانتینری شرکت در سالهای 2014 تا 2018 میلادی ، در بخش دریایی به بیش از 100,000 TEU رسیده است که ضمن حضور در بین 5 شرکت برتر ، بطور متوسط 4 درصد سهم بازار در بندرشهید رجایی را به خود اختصاص داده است

همچنین این شرکت بعنوان یکی از پیشتازان صنعت کانتینر یخچالی در سالهای منتهی به 2018 ضمن حضور در بین 3 شرکت برتر ، درصد قابل توجهی از بازار را بر عهده داشته است.

در حال حاضر شرکت بروبحر ایران بعنوان نماینده شرکت Freeseas Container Shipping LLC در ایران فعالیت مینماید . و خدمات هفتگی منظمی را به شرح زیر ارائه می نماید :

CHINA : Ningbo , Shanghai , Qingdao, Xiamen ,Da Chan Bay
SOUTH KOREA : Pusan
INDIA , PAKISTAN : Karachi , Mundra , Nhava Sheva , Chennai , Cochin , Colombo
SOUTH EAST ASIA : Ho Chi Minh , Laem Cha Bang
MALAYSIA : Port Kelang
GULF AREA : Jebel Ali , Shuwaikh , Sohar , Hamed ,
South AFRICA: Darussalam , Mombasa, Djibouti , Berbera , Mogadishu
RED SEA : Aqaba , Port Sudan , Sokhna

انواع خدمات و مزیت های این شرکت:

شرکت بر و بحر ايران در کنار سرويس دهي به تجار و بازرگانـان بخش خصوصی و دولتی نظیر صنایع پتروشیمی خلیج فارس ، هلدینگ پتروشیمی گروه باختر ، شرکت جی پورنر پارس ، شرکت پتروشیمی آبادان ، فولاد میبد ،و ……. مسئوليت حمل و ترانزیت کالاهاي بنگاههای بزرگ اقتصـادی نظـير شرکتهاي ( ايران خودرو ، سايپا ، پارس خودرو ،گروه خودرو سازی بهمن ، مزدا يدک ، سندن ايرانيان ، نورا موتور پارس ، محور ماشين ، اتحاد موتور ، اطلس خودرو ، آسان موتور ، گلد ايران ، ورزیران ، صنايع مس شهيد باهنر ، شيرين عسل ،کناف ايران ، نيرو ترانس ، پاکشو ، رز پليمر ، زر ماکارون ، ژرف صنعت ایرانیان ، باوند پایا تاب ) و بسياری ديگر از سازمانها و نهادهاي اقتصادی را در ادوار مختلـف عـهده دارد بوده است .
این شرکت با برخورداری از نگاه بلند مدت توانسته است ضمن حفظ کيفي خدمات ، اقدام به گسترش کمي سخت افزاري و نرم افزاری مجموعه خود نمايد به نحوی که سرويس دهي در بندر عباس ، بوشهر ، خرمشهر و بندرامام خمینی را با حضور پرسنل متخصص به انجام ميرساند .
این شرکت در زمینه حمل و نقل دریایی انواع کانتینر به مقاصد کشورهای حوزه خلیج فارس، خاور دور ،شبه قاره هند ، آفريقا ، اروپا و آمريکای جنوبی و با داشتن مجوزهای لازم ، توانایی ارائه سرویس یکپارچه لجستیکی با انجام تشریفات گمرکی و ترانزیت داخلی و خارجی کالاها را از طریق دریا ، زمین و هوا ، دارا میباشد .
این شرکت با روشی متمرکز بر استمرار تجارت ، مفتخر است تجربیات دانشی خود را در زمینه حمل و نقل بین المللی ، قابلیت حمل و نقل منطقه ای و قابلیت های لجستیکی با استفاده از کارکنان ماهر و متخصص ، فناوری اطلاعات پیشرفته ، دسترسی جهانی و عملیات محلی قوی جهت کمک به مشتریان گرامی در جهت بهبود بهره وری در زنجیره تامین بکار گیرد .
لجستیک قسمتی از زنجیره تامین است که ارزش زمان و مکان را به آن می افزاید :
لجستیک در سایه 3 ویژگی شاخص زیر معنا می یابد :
1- صرفه جویی های هنگفت در هزینه
2- کسب رضایت مشتری و افزایش فروش
3- کسب برتری رقابتی در بازار
رصد مشکلات ساختاری صنعت لجستیک کشور نشان میدهد که سرویس حمل و نقل بصورت منقطع ارائه میشود و با افزایش عملیات عمودی ، هزینه ها نیز بدون افزایش کارآمدی افزون میشود . هیئت مدیره اینشرکت بمنظور ارائه صحیح سرویس لجستیکی و کاهش هزينه شرکتهای توليدی و بازرگانان ، با همکاری و مشارکت شهر صنعتی کاوه موفق به راه اندازی اولين دهکده لجستيکی کشور در منطقه ویژه اقتصادی کاوه نموده است . وسعت 2,800 هکتاری ،انبارهای مسقف ، حضور گمرک و بهره مندی از مزایا و امکانات مناطق ویژه اقتصادی ، دسترسی به راه آهن سراسری ، منطقه جغرافیایی استراتژیک در 100 کيلومتری پايتخت و همجواری با 7 استان با جمعیتی بالغ بر 28 میلیون نفر از جمله ویژگیهای منحصر به فرد منطقه مذکور است .

 

خدمات ترانزیت داخلی و خارجی :

این شرکت در 20 سال گدشته با ارائه خدمات ترانزیت داخلی و خارجی در سایه نظارت گمرک جمهوری اسلامی ایران ، به یاری واردکنندگان معظم کشور شتافته :

در سال 1399 ، تعداد 1697 کانتینر را طی 1219 پرونده به گمرکات داخلی و خارجی انتقال داده
در سال 1400 نیز 1032 کانتینر را طی 583 پرونده به گمرکات داخلی و خارجی انتقال داده
در 10 ماه اول سال 1401نیز 851 کانتینر را طی 706 پرونده به گمرکات داخلی و خارجی انتقال داده است

 

عضویتها:

– عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران
– عضویت در اتاق بازرگانی ایران ، بلژیک و لوکزامبورگ
– عضویت اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان
– عضویت اتاق بازرگانی ایران و چین
– عضویت در انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران
– عضویت در انجمن شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران
– عضویت در FIATA ) ( International Federation of Freight Forwarders Associations
– عضویت در United Nation Word Food Program (WFP)
– عضویت در ( AFN ) Active Freight Network
– عضویت در Life Logistics Network
– عضویت در Global Alliance Corporation (GAL)

ماموریت و چشم انداز:

– ارائه مشاوره لازم و خدماتی ایمن، با کیفیت، در امر حمل و نقل کانتینری دریایی، به منظور جلب اعتماد صاحبان کالا بعنوان شریک تجاری.
– باز خورد مداوم میزان رضایتمندی مشتریان محترم از خدمات ارائه شده، در راستای ارتقای حداکثری آن، با شناخت بهتر از نقاط ضعف و قوت.
– تلاش در جهت به حداقل رساندن آثار مخرب زیست محیطی منتج از فعالیتهای شرکت، از بکارگیری اتوماسیون اداری بمنظور حذف کاغذ در حد امکان تا ارائه مشورت لازم جهت ارتقاء بسته بندی و مهار کالا بدلیل جلوگیری از نشت، تخریب و هدر رفتن منابع.

 

کلام ماقبل آخر:

شرکت بر و بحر ايران تداوم حضور خود در صنـعت حـمل و نـقل را مرهون نگاه حرفه ای به تجارت و عملکرد شفاف خود بعنوان يک شرکت خدماتي دانسته و ادامه اين مسير با سرويس دهي به روز، بهينه و ترغیب مخاطب از طريق جلب رضايت وتجارت منصفانه میسر می داند.
تماس با ما:
آدرس ایمیل : info@ilslogistic.com , bbi@iranlandsea.com
آدرس وب سایت :https://ilslogistic.com
تلفن : 25-88643310- 9821+
فکس : 88643330- 9821+

چارت سازمانی شرکت