iranlandsea logo

معرفی شرکت بر و بحر ايران

 در سال 1372 به ثبت رسید و در سال 1374  پروانه فعالیت خود را از سازمان بنادر و دریانوردی اخذ نمود . از آن سال به فعالیت در زمینه نمايندگی کشتیرانی اشتغال دارد. همچنین از سال 1381 موفق به اخذ پروانه فعالیت در حمل و نقل بین المللی کالا از سازمان راهداری و پایانه های کشوری شد .

در ادامه در سال 1383 نمایندگي انحصاری خط کشتیرانی وان های (Wan Hai)  “دوازدهمین شرکت کشتیرانی بزرگ دنیا ” در بنادر ایران را با موفقیت کسب نمود و به فعالیت خود تا کنون ادامه داده است . اين شرکت در طول ساليان گذشته، همـواره سهم قابل توجـهي در صنعت حمـل و نقـل دريايي کشور و تجارت مـلی را بعهده داشته است.

آمار عملکرد کانتینری شرکت در سالهای 2014 تا 2018 میلادی ، در بخش دریایی سالیانه بیش از   100,000 TEU بوده است که ضمن حضور در بین 5 شرکت برتر ، بطور متوسط 4 درصد سهم بازار در بندرشهید رجایی را به خود اختصاص داده است .

خدمات و مزیت های شرکت بر و بحر ایران

شرکت بر و بحر ايران  در کنار سرويس دهي به تجار و بازرگانـان بخش خصوصی، مسئوليت حمل کالاهاي بنگاههای بزرگ اقتصـادی نظـير شرکتهاي ( ايران خودرو ، سايپا ، پارس خودرو ،گروه خودرو سازی بهمن ، مزدا يدک ، سندن ايرانيان ، محور ماشين ، اتحاد موتور ، اطلس خودرو ، آسان موتور ، گلد ايران ، ، ورزیران ، صنايع مس شهيد باهنر ، شيرين عسل،کناف ايران ، نيرو ترانس ، پاکشو ، رز پليمر ، زر ماکارون ) و بسياری ديگر از سازمانها و نهادهاي  اقتصادی را در ادوار مختلـف عـهده دارد بوده است .

این شرکت با برخورداری از نگاه بلند مدت توانسته است ضمن حفظ کيفي خدمات ، اقدام به گسترش کمي سخت افزاري و نرم افزاری مجموعه خود نمايد به نحوی که سرويس دهي در بنادر عباس ، بوشهر ، خرمشهر و بندرامام خمینی را با حضور پرسنل متخصص به انجام ميرساند . ضمنا” در زمینه حمل و نقل دریایی انواع کانتینر به مقاصد کشورهای حوزه خلیج فارس، خاور دور و با داشتن مجوزهای لازم توانایی تشریفات گمرکی و ترانزیت داخلی و خارجی کالاها را از طریق دریا ، زمین و هوا بصورت یکپارچه ارائه مینماید .

این شرکت با روشی متمرکز بر استمرار تجارت ، مفتخر است تجربیات دانشی خود را در زمینه حمل و نقل بین المللی ، قابلیت حمل و نقل منطقه ای و قابلیت های لجستیکی با استفاده از کارکنان ماهر و متخصص ، فناوری اطلاعات پیشرفته ، دسترسی جهانی و عملیات محلی قوی جهت کمک به مشتریان گرامی در جهت بهبود بهره وری در زنجیره تامین بکار گیرد .

رصد مشکلات ساختاری صنعت لجستیک کشور نشان میدهد که سرویس حمل و نقل بصورت منقطع ارائه میشود و با افزایش عملیات عمودی ، هزینه ها نیز بدون افزایش کارآمدی افزون میشود . هیئت مدیره شرکت پس از رایزنی با مقامات وزارت راه و شهرسازی و گمرک ایران بعنوان اولین شرکت پیشگام در سازماندهی موضوع جهت ایجاد اولین دپو کانتینری در خارج از بنادر و در پایتخت ایران در مشارکت با شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در زمینی به مساحت 5 هکتار در قالب  BOT  اقدام به عقد قرارداد سرمایه گذاری نمود

ماموریت و چشم انداز شرکت برو بحر ایران

–   ارائه مشاوره لازم و خدماتی ایمن، با کیفیت، در امر حمل و نقل کانتینری دریایی، به منظور جلب اعتماد صاحبان کالا بعنوان شریک تجاری.

–    باز خورد مداوم میزان رضایتمندی مشتریان محترم از خدمات ارائه شده، در راستای ارتقای حداکثری آن، با شناخت بهتر از نقاط ضعف و قوت.